HAKKIMIZDA

Firmamız elektrik tesisat, taahhüt, talep, proje, ruhsat, AG.- OG. tesisleri, elektrik alt yapı tesisleri, makine ve elektrik  projeleri, aydınlatma tesisatı işlerinde hem taahhüt hem mühendislik hizmeti vermektedir.

Tedaş, Ayedaş, Bedaş, Enerjisa, CK Boğaziçi Elektrik sözleşmeleri ile ilgili tüm proje işlemlerinizde bize müracaat edebilirsiniz.

İşyeri elektrik, makine projeleri, ruhsatları, uygulamaları sahasında hizmet veren firmamız sizleri bürokrasiye boğmadan tüm işleri eksiksiz yürütmektedir.

Ayrıca kompanzasyon ve reaktif enerji pano montajı yapan firmamız profosyonelce çalışan siz değerli müşterilerimize Bedaş, Tedaş, Ayedaş, Enerjisa, CK Boğaziçi Elektrik, İski, İgdaş Büyükşehir ve İlçe Belediyelerinde plan, proje, ruhsat, abonelik, taahhüt işlerinde de profosyonelce hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ PORTFÖYÜ

Ev, bina, toplu konut, atölye, en küçük işletmeden sanayi kuruluşlarına kadar olan geniş bir yelpazeyi kapsamaktayız. Amacımız, müşterilerimize sorunsuz anahtar teslimi projeler üretmek ve kaliteli mühendislik desteği sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Elektrik sektöründe yüksek teknolojik ürünler kullanarak müşterilerimize hızlı hizmet vererek devamlılığını sürdürebilen bir şirket olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Personelimize, en yeterli ve hızlı hizmeti verebilmeleri için gereken eğitim verilerek şirket menfaatlerine, kalite prensiplerimize sahip çıkarak müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak vizyonumuzun gerçekleşmesini sağlamaktır.